A fejezet kategóriái

Cikkek katalógusa

Nyitólap » Cikkek » Hírek

Őseink és Hőseink emlékezete - emlékpark átadás
 2010. 03. 14-n egész napos program keretében került átadásra a a vámosatyai emlékpark. A látogatók már 10 órától változatos programokon vehettek részt, megismerkedhettek a település történetével, hagyományaival. Felléptek iskolánk diákjai, a vajai Rákóczi Tárogató együttes, bemutatót láthattak az Árnyak szövetsége Harcművészeti Egyesület, a Dabasi Hagyományőrzők és a Bazsalicska citeracsoport tartott rendhagyó történelemórát, majd Szász József vámosatya polgármestere és dr. Czomba Sándor avatták fel az emlékparkot.

Kategória: Hírek | Hozzáadta: iskola (2010-03-14)
Megtekintések száma: 599 | Hozzászólások: 1 | Helyezés: 0.0/0
Összes hozzászólás: 1
1 Todo
0
I don't know your name, so I will call you EML. I definitely did not think you were caisnug drama. I just left that short comment in support of the original commenter that you replied to because I kinda felt bad for her. It was a little harsh, but I totally understand you now. No big deal. I had already forgotten about it. I did not see that you were called a name. That is VERY inappropriate and I'm sorry that happened to you. I think Jenna must have deleted it.Please try not to stress over it. By the looks of her comment section, nobody cared anyway. And like I said, it was already put out of my mind.I do commend you for feeling the need to apologize and do damage control. That is super nice and very mature of you. Also .I have scoped out your blog. Super great and added to my blogroll.

Név *:
Kód *: